4.5
13 חוות דעת
 
 
 
 
 
גרמושקה העתקות אור
 
מכון העתקות מקצועי, שעומד בקצב שלכם
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודותינו

 
 
 


 
 
 
 
 
גרמושקה הדפסות
 
 
 
הדפסה ושכפול
 
 
 
הדפסה מקצועית
 
 
 
 

גרמושקה העתקות אור – פתרון מושלם לכל צורכי הדפוס והגימור, בכל כמות ולכל צורך!

 

מקצוענות וניסיון כערובה להצלחה

 
מכון העתקות גרמושקה הוקם על ידי אלעד צביאלי בשנת 2007, והוא שעומד בראשו גם היום. אלעד עצמו בעל למעלה מעשר שנות ניסיון בענף ההדפסה, וגם הצוות המקצועי והניהולי שלו בעל ניסיון מעשי נרחב.

במכון ניתן פתרון מעולה עבור אנשי מקצוע מענפים רבים, לרבות אדריכלים, מהנדסים, גרפיקאים, עורכי דין, רואי חשבון ועוד. השירותים ניתנים גם לאנשים פרטיים, לחברות ולעסקים כגון חברות בנייה, עיריות, בתי ספר, גני ילדים, בתי חולים, קניונים, משרדים ממשלתיים וקופות חולים.
 

מסבירים פנים לטכנולוגיה

 
המכון מאובזר במכונות מתקדמות ובמגוון רחב של כלים, שעומדים לרשותם של העובדים המקצועיים. האמצעים המתקדמים הללו מאפשרים לנו לבצע כל משימה על הצד הטוב ביותר ולהיענות לכל הצרכים והרצונות של הלקוחות. במקום עושים שימוש בחומרי גלם איכותיים, והתוצאה היא מסמכים עמידים לאורך שנים, התואמים את כל הדרישות והתקנים.
 

שירות מסביר פנים

 
בגרמושקה העתקות אור הלקוח עומד במרכז, ואנו דואגים לעשות את כל הדרוש כדי לאפשר לו לקבל את כל הדרוש לו ובזמן. יש לנו ניסיון רב בהדפסת ניירות ומסמכים מיוחדים, תוך עמידה בכל הדרישות, ולכן לקוחותינו חוזרים אלינו שוב ושוב, בין אם הם אנשי מקצוע, סטודנטים, בעלי עסקים או אנשים פרטיים.

גם אתם מוזמנים ליהנות מהשירות הטוב ביותר. צרו איתנו קשר בטלפון או באמצעות האתר, וקבלו הצעת מחיר משתלמת.